BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pažinčių sistema ipora.lt

Ipora.lt tai internetinių pažinčių sistema, kurios tikslas yra padėti žmonėms susirasti savo antrąją pusę internetu. Ši svetainė priklauso tarptautiniam pažinčių svetainių tinklui  DatingFactory.com, taigi Jūs galite bendrauti su žmonėmis visame pasaulyje - Europoje, JAV bei visur kitur. Galimybė bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio yra puiki norintiems susirasti draugų ar antrąją pusę už savo šalies ribų. Tačiau suprantama jog dauguma žmonių ieško savo partnerio savo šalyje ir mieste. Šiuo tikslu ir sukurta ipora.lt Ši svetainė yra pritaikyta Lietuvos žmonėms - įdiegta Lietuvių kalba, bei pritaikytos Lietuvos rinką atitinkančios kainos.

Kaip ipora.lt susirasti savo antrąją pusę?  Tereikia užsiregistruoti, užpildyti savo anketos duomenis, pateikti trumpą savo ir savo ieškomo partnerio aprašymą, taip pat įsikelti keletą savo nuotraukų (galima ir video) ir pradėti naršyti svetainės narių profilius. Suradus patinkanti žmogų galima jam mirktelėti ir palaukti atmirksėjimo, arba galima nieko nelaukiant parašyti nariui laišką. Bandomąją narystę turintys nariai gali išsiųsti 50 laiškų nemokamai. Tai puiki galimybė išbandyti svetainės veiksmingumą. Jei išsiuntus visus nemokamus laiškus nariui patinka veikla svetainėje, jis gali įsigyti Auksine narystę ir siųsti bei skaityti  neribota laiškų kiekį.

Auksinė narystė yra skirta nariams susidomėjusiems veikla svetainėje, ir norintiems išnaudoti visas teikiamas paslaugas. Tai yra pagrindinė narystės rūšis į kuria įeina visos pilno nario privilegijos. Jos kaina yra tik 9.99 Lt per mėnesi. Įsigyjant narystę ilgesniam laikui galima sutaupyti daugiau nei puse kainos. Narystė yra prenumeruoja, taigi mokestis yra reguliariai nuskaičiuojamas nuo nario sąskaitos. Jei narys nori atsisakyti narystės tai gali padaryti savo profilio nustatymuose.

Kad surastumėte savo idealų partnerį, galite pasinaudoti specialiais ipora.lt filtrais. Jais galima atsirinkti galimus partnerius ne tik pagal lyti, amžių ar gyvenamąją vietą, bet ir pagal mėgstama veiklą, religines pažiūras, konkrečius išvaizdos ypatumus  ir kitus požymius.

Nariai norintys pamatyti ir išgirsti vienas kitą tučtuojau ir bendrauti realiu laiku gali tai padaryti naudojantis online pokalbių pagalba.  Tai puiki galimybė pamatyti ir išgirsti galima partnerį neišeinant iš namų ir neapsikeičiant telefono numeriais, kas dažnai gali būti nesaugu. Žinoma tai online pokalbiai nepakeičia realaus bendravimo, tačiau tai puiki galimybė pagyvinti bendravimą internetu. Ši funkcija tai pat priklauso ipora.lt auksiniam paslaugų paketui.

Mokama narystė ipora.lt yra naudinga ir tuo, jog padeda atrinkti tik rimtai nusiteikusius narius ir tikrai ieškančius savo antrosios pusės.

Dar viena įdomi ipora.lt sistemos paslauga yra naujienlaiškių siuntimas elektroniniu paštu. Tai naudinga funkcija informuojanti narius apie naujus gautus laiškus, mirktelėjimus ir susidomėjusius narius. Patartina registruojantis nurodyti el. pašto adresą atvaizduojanti HTML gaires.

Taigi visus ieškančius savo antrosios pusės kviečiame užsukti į ipora.lt ir įsitikinti šios sistemos veiksmingumu.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą